Mersin Barış Otocam


Cam Filmleri

 Oto Cam Filmleri

Güneşe Karşı Koruma :

Filmler;araç içindeki sıcaklığı ve parlaklığı azaltır, içindeki döşemelerin renk değiştirmesini engeller ve içeri giren UV ışınlarını %99 oranında engeller. Birçok değişik koyuluktaki film çeşitleri sayesinde istediğiniz koyuluğu ve istediğiniz korumayı elde etmeniz mümkündür. UV Koruma, otomobil camlarını karartmadan ve boyamadan UV ışınlarının %99,9’unu içeri girmesini engeller. Deri ve kanser hastalıklar kuruluşu sizi ve ailenizi ultraviole ışınlara karşı cam filmi kullanarak korunmanızı tavsiye eder. UV Koruma Kalkanı arabanızın görünmeyen koruyucusudur

 

Emniyet / Güvenlik :

Ultraviole güneş ışınların koruma kalkanı ile sizi güneşe karşı koruduğu gibi kaza anında uçabilecek cam parçaların bir bütün olarak yerinde kalmasını sağlayarak, muhtemel yaralanmalara karşı da korur. UV güneş koruması, araba camın daha zor patlaması ile birlikte normal camlara nazaran hırsızların arabaya girmesini de zorlaştırmaktadır.Emniyet ve Güvenlik film serisinin bir parçası olan Güvenlik Cam Filmleri, kolay hasar almaya meyilli cam ve yüzeyler için komple bir yüzey koruma sistemi sunmaktadır. Polyester film katmanlarından oluşan, özel yapıştırıcı ve ultraviole ışın engelleyicisi ile donatılmış olan bu film hasar vermek isteyenler tarafından görülememektedir.Saldırganlar, yağmacılar ve oto hırsızlarına karşı koruma sağlamaktadır.

Emniyet ve Güvenlik film serisinin bir parçası olan Güvenlik Cam Filmleri, kolay hasar almaya meyilli cam ve yüzeyler için komple bir yüzey koruma sistemi sunmaktadır. Polyester film katmanlarından oluşan, özel yapıştırıcı ve ultraviole ışın engelleyicisi ile donatılmış olan bu film hasar vermek isteyenler tarafından görülememektedir.Saldırganlar, yağmacılar ve oto hırsızlarına karşı koruma sağlamaktadır

 

Güvenlik Filmleri neye karşı bir emniyet ve güvenlik sağlar?


Güvenlik Filmleri depremlerde, fırtına ve kasırgalarda, kurşunlu saldırılarda ve hırsızlık durumlarında camın kırılma direncini arttiırıp dağılmasını engeller. Böylece camlarınızın dağılmasını engelleyerek güvenlik seviyesini ciddi oranda arttırır. Cam dağılmasını engelleyerek camın bir şarapnel parçası gibi uçuşup etrafa zarar vermesini birilerini sağlığını tehdit etmesini önler.

 

Güvenlik Filmleri terorist saldırılara karşı etkili midir?


Cam güvenlik filmlerinin başlıca amaçlarından biri budur. Terörist saldırılara ve patlamalara karşı koyabilmek için dizayn edilmiştir. Bu güvenlik filmleri patlama anında oluşan basıncın etkisiyle camların dağılmasını engelleyerek mal ve can güvenliğinize zarar gelmesini engeller.

 

CAMLARIN KIRILMASI ZORLAŞTIKÇA, HIRSIZLIKTA ZORLAŞIR

Araç sahiplerinin olduğu kadar Mağaza sahiplerini de en çok zarara uğratan konu, camının tuzla buz edilip değerli eşyaların çalınmasındır. Florida Mağazalar Organizasyonu, yaptığı istatistiğe göre bu tip hırsızlık olayların maliyeti ya da zararı dükkan sahibine 26.000 $ ile 100.000 $ arasındadır . Hatta bir kuruluş kendi mağazalar zincirinin bir departmanında bu gibi hırsızlıklardan dolayı 2 milyon $ kaybettiklerini rapor etmiştir.